Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok-e?

Figyelt kérdés
Létszi mondjatok pár flörtölést mert nagyon kéne köszi :)

2017. ápr. 29. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elhagytam a telefonszámomat, leadod a tiédet helyette?
2017. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a számod?buszjegyre kéne.
2017. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de én lányként nem igazán vagyok oda az ilyen szövegekért.Ha valaki ilyennel jön oda hozzá nem tudom komolyan venni.
2017. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lexikonból kéne csajozni, inkább add magadat!
2017. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányonak nem jönnek be az ilyen csajozós szövegek. Ez csak a fiúknak maguknak kell, mert zavarukban nem tudnak mást mondani, csak valami vicceset próbálnak. Ami lehet, hogy nem is baj, csak legyen vicces utána is, ne csak az első megszólalásnál. Illetve ha viccel kezdi, akkor utána mondjon valami tényleg értelmeset is. Őszintén szólva az ilyen poénokra nem nagyon van mit válaszolni. Nem mondanám rá, hogy hát persze, hogy megadom a számom stb. A leghelyesebb pasinak sem adnám oda csak úgy. Nehogymár. :) Szóval valami olyan kell, amitől értékesebb lesz az a kapcsolat, nem pedig felszínes tinglitangli próbálkozás.
2017. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!