Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti, mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, mit tennétek a helyemben? Hogy mennétek oda a lányhoz?

Figyelt kérdés

4 éve ismerjük egymást, mindketten 16 évesek vagyunk, egy gimibe járunk, csak ő egy osztállyal lentebb van. Jól elvoltunk még általánosban egymással, aztán itt a gimiben is minden jól indult, de egy időre nem is láttuk egymást valami miatt. Hiányzott próbáltam keresni a társaságát de nem jutottam vissza oda ahová elértem. Időközben beleszerettem, és ezt be is vallottam neki. De akkor volt barátja. Most már szakítottak, de egy évfolyamtársa is akar nála próbálkozni. Lehet hogy már össze is jöttek, de az is lehet hogy nem. El szeretném hívni randizni ha jó lesz az idő. Fagyizásra gondoltam. A legnagyobb probléma hogy nagyon kellemetlen úgy odamennem hozzá hogy már korábban szerelmet vallottam.



Én szeretem azt a lányt nem tudom elfelejteni. Mindig hangosan köszön ha lát és ekkor a szemembe néz mondja a becenevemet is. Másoknak egy szia vagy helló megy. Szülinapjakor egy tábla csokit vettem neki de mivel versenyen voltam nem tudtam neki átadni gy egy kicsit késtem ezzel de amikor átadtam megölelt és azt mondta hogy így is nagyon cuki vagyok. Évek óta ismerjük egymást. Hogy közeledhetnék hozzá?Próbálkoztam már más lányoknál ott egy percig sem aggódtam semmitől, de azokat nem éreztem komolynak. Nála meg ha látom mindjárt összesek. Mit tudnék tenni?


Milyen helyre, mikor, mit mondjak indoknak, hogyan hívjam el, mit csináljak?



2017. máj. 30. 16:15
 1/8 anonim válasza:
71%
Nem mondok alap dolgokat, hogy menj oda. Tehát először írj rá messengeren, lesz egy közös téma, majd lassan vezesd rá, hogy mit csinál hétvégén. Vagy pedig suliba szólj neki, hogy doga lesz, stb, megköszöni, meg ilyesmi, majd elkezdtek beszélgetni. :)
2017. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elmondanád hogy mit mondott/hogyan reagált mikor szerelmet vallottál neki? S azt hogyan csináltad?
2017. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
fb-on volt (tudom a lehető leghülyébb módszer) azt mondta hogy tényleg nagyob jó barátja vagyok évek óta,de sajnálja de van már egy 7 hónapos kapcsolata
2017. máj. 30. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
TÖk mindegy, van-e most barátja -e vagy sem, de leírta a lényeget: Nagyon jó barátjának tekint. És ez a max. Te csak egy nagyon jó barát leszel akkor is, ha szingli. Vagy csak nem akart megbántani.
2017. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
friendzone
2017. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem is beszéltünk már lassan fél éve
2017. máj. 30. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátként kellet volna megközelíteni közös program stb és talán megszeretett volna.
2017. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sajnos ez már friendzone kategória. Persze majd Neked sírja el az összes pasiját, hogy mekkora szemét volt vele ez is meg az is.


Késő bánat lesz számára majd az amikor rájön, hogy Te meg végig ott voltál neki, és vakon élt.


A lényeg, hogy minden szerencsétlenkedés amit a fiúk elkövetnek egy csajnál mikor pályáznak rá, az tök felesleges játszma. Az összes. Mindenkinek kínos, Neked és a csajnak is. Azért történik úgy, mert mindenki parás, mert nagy a tét. Voltam 16. Nem most, de minden töketlenkedésen átmentem már és hidd el az egyetlen járható út, ha már ismeritek egymást rég, hogy elé állsz mikor kettesben vagytok és közlöd vele, hogy most elhívod randira.


A csajok szeretik a férfiakat és csak az sugallja a férfit minőgéget, aki határozott. Nem kell itt töketlenkedni. Ha nem kérdezel, mindig "nem" marad a válasz, illetve jöhet egymásik gyökér aki megint lecsapja a kezedről, aztán vég lesz...stb.


Ha pedig nem kellesz neki, akkor hamar feljetsétek el egymást, mert gátolni fog abban, hogy valaha taláj magadnak valakit, mert nm fogsz meglátni senkit. Azt sem, aki esetleg meglátna Téged.


Túl rövid az élet ahhoz, hogy a "mi lett volna ha" kérdésekkelel tölsük meg.


Majd írj a fejleményekről!

2017. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!