Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen, , kiöltözősebb'',...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen, , kiöltözősebb'', "upscale" helyet tudtok Budapesten, ahova el lehet menni randira?

Figyelt kérdés

Kicsit nehéz volt ennek a kérdésnek megfelelő kategóriát találni, de remélem, ez jó lesz.


Szóval olyan helyet keresek, ahova elvihetném barátnőmet (Én 18, ő 17, ha számít valamit) egy kis rendezvous-ra. Jó, igazából már egy éve együtt vagyunk, szóval nem tudom, randevúnak kell -e hívni ezt, de részletkérdés.


Az lenne a feltétel, hogy valami olyan helyet keresek, ahova ki lehet öltözni normálisan, mint például egy egyszerűbb bálszerűségre (nem nagyestélyire gondolok :D), vagy egy elegáns étteremre. De nincs túl nagy pénzkeretem sem, szóval az aranyárú luxuséttermek ki vannak zárva (elsőre arra gondoltam, oda vinném, de sajnos nincs annyi pénzem).


Alapvetően olyan válaszokat szeretnék kérni, ahol konkrét ötleteket írtok és nem azt, hogy pl ,,Ha szeretitek egymást, mindegy, hova mentek,'' mert ezek a kommentárok irrelevánsak és most direkt egy ilyen helyet szeretnék :)


Előre is köszönöm a segítségeteket!



2017. máj. 30. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs megfelelő anyagi kereted felejtsd el a kiöltözős puccparádét. Szerintem egy elegáns Váci utcai étterembe is ki lehet öltözni, esetleg vannak azok a sky bárok, ahova előre asztalt kell foglalni, de mindenképp egy élmény.
2017. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 Igazad van, de ő szeretett volna valami ,,kiöltözős puccparádés'' helyet, én meg reméltem, hogy talán lehet találni valami anyagilag is elfogadhatót, ami neki is meglepetés lesz.


De a sky bárral egy egész jó ötletet adtál! Bár azok sem igazán pénztárca kímélők...

2017. máj. 31. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!