Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap 44 csajjal lesz randim,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap 44 csajjal lesz randim, hogy kell az ilyesmit egyáltalán túlélni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nőcsábász semmi ilyesmi, ezek szimpla randik lesznek, csak nem szeretném, hogy valami véletlen folytán összefussak a többivel, miközben még az egyikkel vagyok értitek.

Furcsán jönne le,.


2017. jún. 6. 11:46
 1/6 A kérdező kommentje:
4 bocsánat :D
2017. jún. 6. 11:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

:D

Na, a 4 már jobban hangzik.

Ne szervezd közel egymáshoz őket. Időben is legyen bőven idő közöttük.

Ha megkérdezik, hogy mit csinálsz még ma, akkor ne azt mond, hogy megyek a következő randira, hanem, hogy még találkozom egy ismerősömmel.

Aztán ne sokáig találkozgass egyszerre több lánnyal, időben döntsd el, hogy melyik érdekel igazán.

2017. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es köszi, ez jó ötlet, hogy ismerős, mert akkor nem fog úgy tűnni ha véletlenül össze is futunk.
2017. jún. 6. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a 44-en meglepődtem, mert akkor hosszú napod lenne :D Ne legyenek közel a helyek ahol talállkozol velük, plusz amit a második írt.
2017. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de 4-gyel miért kell randiznod?!
2017. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én ezen nagyon jót röhögtem! 😂😂😂😂
2017. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!