Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lany/ beszelgetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lany/ beszelgetni szeretnék vele de nem tudom mit/hogy csinaljak?!

Figyelt kérdés
Beszelgetni szetetnèk vele (fb-n) mivel nem kozel lakunk egymashoz igy csak ez a mod van ra most. Meg (1)suliba jarunk vagyis en mar nem jarkk meg mar a vege... szeretnek neki irni mivel tetszik nekem es meg szeretnem ismerni. Neg nem beszeltem vele soha de volt hogy szemeztunk es ő mintha neki is be jonnek..1-2hete be mentem a suliba a biziert aztan lattam meszirol es egybol figyelt.lesett engem :) na lenyeg hogy irni szeretnek neki hogy szia nagyon szimpatikusnak tallalak szivesen meg ismernèlek... de ha ez meg volt nem igazan tudom folytatni. Mivel folytathatnam??? Pl? Mar egybol kerdezem meg hany eves? (1suliba jartunk iyy tudom hova jar es hogy hany eves) "ahogy eloben tennem": hat eloben megy talan egy picit de nem vagyok vlami csajozos ugy hogy ott sem menne ugy :| 1-2x ment eloben de na mind1 most kellene a segitseg. Legyszives segitsetek :) :)
2017. jún. 8. 20:03
 1/4 anonim válasza:
Szerintem érdemes írnod neki, mert ha sokat néz (és néha még mosolyog is) akkor szimpi lehetsz neki. Egy kis beszélgetésből meg nem lehet baj. :) én lányként nagyon tudom értékelni, ha egy fiú megkérdezi hogy vagyok. Vagy milyen napom volt/milyen a suli/milyen lesz a bizi (<--bár ez inkább amolyan tartalék kérdés)
2017. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsovel:) ha szimpatikus vagy neki igazabol mindegy mit irsz:D de amit írtál hogy még akarod ismerni stb. Az jó. És várd meg mit reagál. Esetleg ha pontosan nem tudod hány éves azt is megkerdezheted, erdeklodesi körét. És igazából bármiről kerdezhetsz, csak beszeljetek. És ha nyitott rád akkor hívd el valahova talalkozni, beszelgetni, kavezni, fagyizni vagy valami hasonló:)
2017. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja meg a lanyok szeretik ha bókolgatnak nekik
2017. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ha nem beszéltél vele akkor honnan tudod hány éves? Vagy ezt most nem értem. Ha van közös ismerösötök akkor esetleg az ő segítségével is megismerheted. De ha nincs akkor jó a facebookos megoldás is
2017. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!