Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit szólna hozzá?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna hozzá? Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és én is neki nemrég voltam először náluk a héten pedig jön ő hozzánk. Szerintetek jó ötlet hogyha miután bementünk a szobámba neki allok atoltozni? Ő 22 éves. Szerintetek mit szólna hozzá? Fiúk a helyében mi lenne a reakciotok?
2017. jún. 19. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán de nem biztos.
2017. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az oka annak, hogy előtte akarsz átöltözni? Ha együtt vagyunk akkor nem lenne különösebb reakcióm, de ha nem akkor picit furcsán néznék rád, hogy ezt így előttem csinálod. Szerintem nem jó ötlet. Bár ha megmondod mi az oka lehet mást mondok, de így ennyiből nem javaslom.
2017. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nekem ez egy kicsit gyerekes ötletnek tűnik.
2017. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még én se tudom, mit szólnék hozzá. Előbb előttem öltözz át, és megmondom!
2017. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!