Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az jó lenne ha névnapján...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó lenne ha névnapján vennék neki egy szál rózsát?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki nagyon tetszik nekem es szerintem en is neki csak nem akarom elkapkodni mar egy ideje beszelgetunk es ez lenne az elso alkalom hogy ugy adjak neki valamit hogy ne legyen túl atlátszó de mégis érezze hogy szeretem

2017. jún. 20. 00:29
 1/5 A kérdező kommentje:
14/f
2017. jún. 20. 00:30
 2/5 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Ha nem allergiás rá és szereti akkor persze
2017. jún. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Vörös szegfűt vegyél. Így a reakciójából rögtön tudni fogod melyik politikai oldal felé húz a szíve, és rengeteg felesleges erőfeszítéstől kíméled meg magad, ugyanis nagyon sok párkapcsolatot az tesz tönkre, hogy nem egyezik a politikai nézetük a pároknak, de most viccen kívül. Lehetséges kimenetelek: 1) Szemmel láthatóan örül -> mszp-s (neokommunista/mérsékelt liberális)

2) Kicsit semleges reakció, de azért nem dobja kukába -> erősen liberális

3) Láthatóan nem örül, és kidobja -> konzervatív, valószínűleg fideszes

4) Elkezd veled ordibálni, leköp, a virágot összetapossa és azt is leköpi -> nemzeti érzelmű, igaz hazafi, viszont kicsit szélsőjobbos, jó eséllyel jobbikos

2017. jún. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pptomi ***** válasza:
100%
Teljesen jó. Adhatsz mellé egy tábla csokit is.
2017. jún. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon édes :) Igen vegyél neki mindenképp.

Vagy egy kis mezei virágokból, tulipánokból álló csokrot. Piacokon szépeket lehet kapni. :)

2017. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!