Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetne már?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetne már?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú akivel nagyon jóba lettünk mostanság és felvetette azt, hogy aludjak ott Nála, de az van, hogy ő 120 km-re arréb lakik mint Én..és úgy lenne, hogy Én mennék hozzá..Nagyon szeretem ès elmondása szerint Ő is..még nem találkoztunk..ez lenne az első és mivel messze van felvetette, hogy ne utazzak késő este majd haza hanem aludjak ott..

Szerintetek hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy elengedjenek?Megbíznak bennem, és tudják, hogy tudok magamra vigyázni..

És ezzel az ott alvásos témával lenne pár kérdésem...

-Hozzá bujhatok úgy, hogy nem járunk?De szerelmesek vagyunk egymásba?

-Megcsókolhatom, ha nem járunk, de szeretjük egymást?

Én 13(lány) Ő 14 (fiú)

Köszönöm válaszotokat előre is...



2017. jún. 20. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Anyádék ezt nem fogják megengedni az tuti.
2017. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Edeske, ott meg szexelni is probalni fog a fiu, vagy legalabb oralis elvezeteket kiprobalni. Nem csak hozzadbujni / megcsokolni. Ne legyel butuska.
2017. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Hol kezdjem


a szüleid megbíznak benned annyira, hogy leküldenek a boltba tejért. De arra, hogy 120 km-t utazz, ott aludj, és másnap gyere vissza, biztos nem fognak.



A srác egyértelműen kefélni akar. Lehet nem tűnt fel, de ez az igazság. Ha te pedig ebbe belemész úgy, hogy nem is találkoztatok, meg is érdemled.



Szerintem ne menj.

2017. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%

ha olyanok mint az én szüleim akkor tutiii hogy nem fogják megengedni...nekem kokrétan az is tilos hogy pasizzak..de amiről nem tudnak az nem fáj nekik...

15/l

2017. jún. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
40%
Amugy jól mondják és még ráérsz fiúzni
2017. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Kizárt! Figyelj, te csak 13 éves vagy, nem tudsz magadra vigyázni, tök mindegy mennyire gondolod magad érettnek/talpraesettnek. Ráadásul egy olyan fiú ágyában készülsz aludni akit még életedben nem láttál személyesen, egyetlen egyszer sem. Ez rohadt veszélyes, ne legyél buta. 17/l
2017. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem rohadt gáz ha egy 13 éves elveszti a szüzességét
2017. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem erőltetném. Ha a szomszéd lépcsőházban lakna akkor sem lenne jó őtlet ott aludni.

Ez nem szerelem. Tini lányka vagy aki egy tök ismeretlen sráccal chatelget. Felnőttek sem mennek egyből lakásra. Előtte illene találkozni jópár alkalommal mielőtt egyáltalán átmennél hozzá akár egy pohár vízre is.

2017. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!