Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért jön zavarba a lány ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön zavarba a lány ha nézem?

Figyelt kérdés

19 éves múltam,és kb 2 hónapja kavarok egy 17 éves lánnyal akivel egy városban élek.Nagyon jól érezzük magunkat minden nap egymással hülyülünk szívatjuk egymást puszilkodunk néha csókolózunk ,gyakran ő fogja meg a kezem mikor sétálunk,és én éppen nem fogom meg az övét.Azt vettem észre hogyha több másodpercig nézek a szemébe vagy akár csak az arcára zavarba jön és megkér hogy ne nézzem :D de megfigyeltem hogy a barátaival barátnőivel senki mással nem ilyen.


Ez mitől lehet?


2017. jún. 22. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván mert bejössz neki :D
2017. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De akkor miért nem szereti hogyha nézem az arcát? :D

Mitől jön zavarba egy lány,mikor már évek óta ismerjük egymást,és most ilyen közel kerültünk egymáshoz?

2017. jún. 22. 22:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszi csúnya az arca vagy mi ? xd
2017. jún. 22. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak egyszerűen nem szeretik, ha nézik
2017. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Atya vilag... Ez most komoly?

Ne haragudj, de ahh

Szoval regen ismeritek egymást de eddig barátok voltatok, gondolom en, ilyenkor nincs szégyen érzet vagy szorongás mert csak barátok vagytok, de amint elkezdetek érezni egymás iránt valamit onnantól megváltoznak a dolgok, egy lany esetében meg plane

Zavarba jon egyértelműen

Mert azon agyalok mostmar hogy eleg megfelelő e neked

A lányok, nok összetett teremtmények nem ugy mint a pasik

Majd oldódik ez is idovel

2017. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
# 5 Ertem,koszi.
2017. jún. 22. 23:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Zavarba jön mert tetszel neki és érez irántad valamit. 5-ös jól mondja.

Amúgy hogyhogy még nem jöttetek össze?

2017. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!