Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessek a barátommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek a barátommal?

Figyelt kérdés
Amikor együtt vagyok a barátommal akkor jókat szoktunk beszélgetni, mert szeretjük egymást és nagyon értelmes, de néha előfordul, hogy nincs témánk, így egy kicsit kínossá válik a helyzet. Miről kellene beszélgetnünk? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2017. jún. 22. 22:40
 1/4 anonim válasza:
Nem kell mindig beszélgetni, persze az fontos, hogy mindenről tudjatok beszélni, de ha kínos a csend akkor az már régen rossz szerintem.
2017. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kuka lesz ez a kapcsolat
2017. jún. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden rendben a kapcsolattal, csak ő nem szereti ha csend van
2017. jún. 23. 08:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia sose baj ha egy kis csönd van,kiél hogyan.

Akár miről tudsz vele beszélgetni gondolom nincs kínos téma ügye a korotoktol függöen is akármiről lehet.De ha annyira ismered meg ha rég otta vagyok együtt. Bizots van vmi hobbija, tervei veled hogy mitfogtok csinálni , mentek e bulizni valamikor vagy föztöke együtt blá blá blá.

2017. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!