Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mongyam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mongyam el?

Figyelt kérdés
Gyereknapon megcsókolt a pasim ezzel semmi baj ,de a szüleim nem tudják h megcsókolt hohy mongyam el nekik még csak 12 vagyok
2017. jún. 23. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mondjam el?


Gyereknapon megcsókolt a pasim, ezzel semmi baj de a szüleim nem tudják, hogy megcsókolt.

Hogyan mondjam el nekik?

Még csak 12 éves vagyok.

2017. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg "dj"-vel.
2017. jún. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ha jó a kapcsolatod a mindkét szülőddel vagy esetleg az egyikkel akkor nyugodtan mondd el neki(k) szerintem, nincs mitől tartanod! Ráadásul biztos neked is jól esne ha meg tudnád ezt beszélni velük és megosztanád ezt az örömöt! Az eseményeken változtatni már nem lehet, hiszen megtörtént a csók! Nem hiszem, hogy leszidnának a szüleid amiért a barátod megcsókolt. Ismerik őt? :)

(Az első válaszoló válaszát pedig alaposan olvasd el, figyelj a helyesírásra, de ezt csak jó tanácsként írom.)

2017. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. Fáradt vagyok és nem nyelvtanon vok meg szünet van😜
2017. jún. 24. 01:02
 5/9 A kérdező kommentje:
2.köszi
2017. jún. 24. 01:03
 6/9 A kérdező kommentje:
3.köszi a tanácsokat
2017. jún. 24. 01:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én is iskolás vagyok, nekem is nyár van, mégis tudok helyesen írni még fáradtan is. Milyen érdekes?

Amúgy az hogy nyár van vagy hogy fáradt vagy csak egy béna kifogás amiért nem tudsz és nem is akarsz helyesen írni...

Amúgy meg csak: Anya, képzeld. A Tomi gyereknapon megcsókolt.

2017. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először is kérj egy nyelvtankönyvet.Ezzel kicsit felvidítod őket.Aztán csak mond el.Biztos vagyok benne,hogy rendesen ledöbbennek majd,hogy a 12 éves KISlányuk már túl van az első csókon,de majd feldolgozzák.
2017. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha csak csók volt, abban semmi nincs, más is csókolózik 12 évesen, mond meg neki, nem hinném hogy kiakadna ezen, ha igen borítsd le egy vödör vízzel, attól megnyugszik
2017. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!