Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, bejelöltem, visszaigazolt, ráírtam hogy jó lenne megismerni és elmehetnénk valahová. Eddig jól ment, viszont azzal a lendülettel nem írt vissza, látta de nem válszolt (már egy napja szóval már nem is fog).

Most mit mondjak neki? Nem akarom zaklatni, de nem szívesen hagynám annyiba a dolgot. 17/f


2017. jún. 27. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen :/
2017. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ilyen, de akkor sem szeretném annyiban hagyni. Csak nem tudom mit írjak neki mert nem akarok sem nyomulni sem zaklatni. Ötletem viszont nincs hogy mit mondjak neki.
2017. jún. 27. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán írj neki és beszélgessetek, hogy mit csinál, hogy van, talán abból rájössz, hogy, mit gondol rólad, mennyire személyesen válaszol.Nem muszáj egyből a közepébe csapni.
2017. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyértelmű már mit gondol rólam.. De hogy kezdjek bele? Elhívom valahova, nem ír vissza és akkor csak úgy kezdjem egy mizuval? Valami hatásosabb kéne nem?
2017. jún. 27. 14:14
 5/9 anonim válasza:
Az, hogy egy napja nem ír az nem azt jelenti hogy nem is fog. Lehet dolga van nem tudhatod.
2017. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam egy fiúval, hogy elhívott sétálni és először nagyon nem akartam menni vele sehova és mondtam is neki , majd írt minden nap, és nagyon kedves volt, végül beleszerettem és elmentem vele, szóval szerintem próbálkozz.
2017. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De biztos hogy nem fog írni mivel látom hogy látta.
2017. jún. 27. 16:42
 8/9 mcrgt2 ***** válasza:
Ez veszett ugy en nalam is volt mar ilyen rairtam mivan vele tok kedvesen meg minden es nem irt megkertem haveromat ő is ugyanugy irt ra és neki visszairt es kiderult hogy a csaj azert nem irt vissza mert nem volt olyan jo a profilkepem mint a haveromé :D. Szoval szerintem keress masikat van annyi. De legkozelebb ne igy irj ra valakire csak simán lazán egy szia mizujs. Lehet az is hogy megijedt elsore hogy ilyet irtal neki es ugy vilt vele hogy hagyuk
2017. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta írt-e vissza, alakult-e valami?
2017. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!