Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most voltam nyolcadikos, tavaly nyár óta nagyon tetszett nekem az egyik osztálytársam, de mivel nem viszonozta ezt, így feladtam a reményt. Egy héttel ezelőtt beszélgettünk Messengeren, mikor megkérdezte tőlem, hogy jövőhéten valamikor elmennék-e vele fagyizni... Természetesen igent mondtam, de nem igazán számítottam rá, hogy ez meg fog valósulni. Jó megérzésem volt, ugyanis azóta üzengettünk, de nem hozta szóba a témát. Nagyon jó lenne vele találkozni, de, ha nem ír, nekem nem lesz merszem lépni semmit. Ti mit javasolnátok? Mit csináljak?

Azonban, ahogy magamat ismerem, biztosan irtó kellemetlenül érezném magamat, ha csak ketten lennénk, mert már elég régóta nem "randiztam" senkivel, inkább mondhatni, hogy nem találkoztam egy fiúval sem iskolán kívül, úgy, hogy ketten voltunk. Még várok az "első csókomra", viszont nem tudom eldönteni, hogy akar-e ez a fiú tőlem valamit vagy csak baráti találkozást szeretne. Várom tanácsaitokat, légszíves segítsetek! :)

Előre is köszönöm! <3

15/L


2017. júl. 2. 21:27
 1/4 anonim válasza:
100%

Soha ne add fel a reményt!!

Ha nem akarna tőled semmit,akkor nem hívna el sehova,hanem akkor csak messengeren beszélne veled!

Szerintem hívd el valamelyik nap sétálni,és majd alakul.Szerintem Ő is parázik egy kicsit!Sok sikert!:)

2017. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, aranyos vagy! :)
2017. júl. 2. 21:41
 3/4 anonim válasza:
Igen valószínűleg ő is nagyon fél, velem is hasonló a helyzet. Privátba írd le kérlek a keresztneved :'D
2017. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Írtam.
2017. júl. 3. 10:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!