Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Nem tudom ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Nem tudom ő mit gondolhat, többi lent.

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtem el beszélgetni egy lánnyal, néha nem beszéltünk egy ideig, de volt is barátja akkor még, de szóba került már a találkozás, de mindig annyiba maradt, igazából mondta, hogy helyesnek tart, meg amiket hallott rólam exemtől ( évfolyamtársak voltak) az mindenképp pozitív. Ma találkoztunk , kimentünk sétálni, mondta, hogy jól érezte magát stb, elvoltunk tényleg, mondta legközelebb elmehetnénk a városba, vagy beülni valahova akár.. Elköszönésnél megölelt(bár ezt nem értettem teljesen :D ) , lényeg a lényeg, hogy tényleg tetszik, viszont nem tudom Ő barátként gondolta ezt a találkozót, meg úgy is tekint rám, vagy másképpen.. Nem rég szakítottak a barátjával, aztán poénból mondta, hogy jöjjünk össze, meg velem biztos jó lenne együtt lenni, aztán rávágtam, hogy akkor randi? Nagyjából így jött össze ez az egész, leírva furán hangzik, de hát na, próbáltam röviden összefoglalni az egészet :)

2017. júl. 20. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom értelmezni a kérdést. Randiztok, és majd kiderül, hogy összejöttök-e, ne parázz rá.
2017. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdés annyi, hogy nem tudom barátiak lesznek ezek a találkozók vagy sem :D
2017. júl. 20. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!