Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk állandóan dicsekednek, vagy elvárják hogy megdicsérd őket?

Figyelt kérdés
Múlthéten randiztam egy sráccal és egyből elkezdte ecsetelni, hogy vett egy új pólót és hogy az milyen menő, meg minden, meg tőlem is kérdezgette, hogy szerintem is nagyon király felső-e. Tegnap pedig egy másik sráccal dumáltam és mutogatta nekem a 2 iphone-ját. És sokszor azt érzem, hogy nem is velem foglalkoznak a randin, hanem a külsejükkel. Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen hogy az ilyeneket fogom ki :D

#fiú #randi #dicsekvés #önimádóság
2017. júl. 23. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok, te egy páva csírát fogtálki ...

Egy igazi férfi, a kocsijával dicsekszik max :)

2017. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány évesek voltak? :D
2017. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindig ezt csinálják...szükségük van az elismerésre gondolom. Én nagyon utálom :D
2017. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is 15 vagyok, meg az említett "férfiak" is
2017. aug. 8. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!