Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy telefonbeszélgetés előtt elpróbáltad, hogy mit fogsz mondani? Miért?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem akartam valamit kérdezni akkor csak random
2017. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt. Amikor valami fontos ügyben telefonálok, szeretem áttgondolni. De úgy, hogy szó szerint mit fogok, azt sose tettem.
2017. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha elötte csak csetelfünk akkor nem szoktam. Max akkor szoktam ha hivatalos ügybe telefonálok de amugy nem.
2017. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én anno hivatalos ügyben csináltam olyat, hogy leírtam egy papírra, amit mondani akarok, majd felolvastam telefonálás közben. :D
2017. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én szinte mindig előtte este elpróbálom magamban, elképzelem hogy halad a beszélgetés, miket mondok, de csak mert gyerekkoromtól fogva elég nehezen tudtam megnyílni és gördülékenyen beszélni.
2017. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, pl, ha hivatalos ügyben/munkaügyben hívtam valakit, amúgy sráccal soha, főleg nem, ha előtte írogattunk egymásnak.

/L

2017. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hivatalos, munka ügyben mindig, még ma is pedig 31 vagyok. Nem az erősségem a kommunikáció, így amennyire csak tudok előre átgondolom mit és hogyan szeretnék kérdezni, esetleges válaszokra is felkészülök. Tudom nem egyszerű, de mégis nagyobb magabiztosságot ad. Van akinek ez egyáltalán nem jelent gondot, nekem igen.
2017. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!