Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most csinájam, vagy se?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csinájam, vagy se?

Figyelt kérdés

A haveromnál gyakran "tanyázunk". Van egy húga akki néha néha velünk van. Tök jó fej meg minden, azzal szóköz gyöszködni h írják rá az egyik barátnöjére. Mert szerinte hasonlítunk, zene és humor terén.

Ahogy elmélete a lányt jó fejek arányosnak is tünik. És kinézetre is aranyosnak tünik a képekröl amita mutatták.

És nem mertek ráírni.

Azért mert :

1.Nem nézne ki hülyén, ha ráérnék egy vadidegen lányra ?

2. Lehet hogy a haverom húga csak szórakozik velem. Bár nem ismerem eléggé. Azonban ha olyan mint a Bátya akkor van okkom az aggodalomra.

3. Büntetlen ronda vagyok. Krumpli orr dróthaj,kocka hasam sincs.



16/F vagyok. A csaj 14/15 kürül van

( Bocsi a helyes írásom ért dixlexiás vagyok )



2017. júl. 29. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy csináljon egy közös programot ahol mindketten ott lesztek. Akkor majd bemutat és a dixilexia miatt sem kell szégyenkezned.
2017. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A közös program tényleg jó ötlet, legalább eldöntheted hogy tetszesze neki. Sok sikert :)
2017. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!