Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjek el változást a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjek el változást a fiúmnál? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Barátom folyamatosan kitalált indokok miatt folyamatosan veszekszik velem, nagyon durva hangulatingadozásai vannak. Folyamatosan azzal gyanusít hgy más fiúkkal beszélgetek(igazából nem beszélgetek csak kitalálta) már a messengeremet is nézegeti. Jó napjain nagyon kedves, szeretem nem akarok vele szakítani de az ilyen dolgait meg akarom változtatni az sem hat ha megakarom vele beszélni, már próbáltam azon is csak veszekedni kezd. Ki van akadva ha valamelyik barátnőmmel találkozok és nem írok neki rögtön vissza, azzal is gyanusítgat hogy ilyenkor fiúval vagyok.
2017. aug. 4. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
17 éves lány és 17 éves fiúról van szó!
2017. aug. 4. 15:19
 2/5 anonim válasza:

Egy dolgot tehetsz:


MENEKÜLJ, amíg tudsz.


Elég nagy vagy már, hogy felfogd, senkit nem tudsz megváltoztatni.


Ha nehán együtt maradtok, pokol lesz az életed.


Van pár ilyen a környezetemben. Asszony legyen otthon, lehetőleg meleg vacsival, mire az ember hazajön. Barátait felejtse el, kollégáival se álljon szóba, stb.


Ezt akarod?


Alapszabály:

Gondold át a jó és rossz tulajdonságait egy férfinak, csak akkor maradj vele, ha a rossz tulajdonságait el tudod fogadni egy életen át.


Hidd el, nem a levegőbe beszélek. Kisgyerekkel menekülniba pokolból nem volt könnyű.


Te még könnyen lehetsz boldog!

2017. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem én hogy jól néz ki... Meg megdug néha mint szódás a lovát, de tényleg ez kell a lányoknak ? ....

Az ilyen faaszfejek ???

Hát akkor viseljètek el ....

2017. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 😂😂😂 megdug mint szódás a lovát😂😂😂😂
2017. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok hozzáfűzni,hogy "Jó kis" kapcsolat VOLT :D
2017. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!