Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti kikezdenétek egy 24...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kikezdenétek egy 24 éves pasival?

Figyelt kérdés
Vagy ez már sok nektek korban?
2017. aug. 5. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves lányra gondolsz? Nem mindegy, hogy 13 vagy 18.
2017. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16-19 leginkább
2017. aug. 5. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát "kikezdeni" nem. Nálam a 24 már egy felső határ, de ha olyan az illető, hogy ismerem és tudom, hogy nem csak egy *pics@t* lát bennem és komolyan szeretne tőlem valamit és megszeretem, akkor miért ne?

Nekem épp most volt egy ilyen eseményem. Megismertem egy srácot, aki 24 éves és nem lett köztünk semmi, de mint barát meg vagyunk.

Visszatérve, ha szeretném úgy őt és ő is engem, én simán összejönnék egy 24 éves sráccal, de már idősebbel nem nagyon.

16/L

2017. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán igen :)
2017. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Akkor igen. Legalábbis ha már régebb óta ismerjük egymást, és tudom, hogy nem csak azt akarja.
2017. aug. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!