Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki bejön nekem, nagyon.Régen jóban voltunk, minden nap beszéltünk, és többször is mentünk együtt sétálni.De belezúgott egy lányba, és lelépett.Azóta, nem beszélünk.Ez kb egy hónapja volt és már szakított is a lánnyal.Még mindig hiányzik nekem, nem tudok tovább lépni,azt akarom, hogy minden olyan legyen köztünk mint régen.Nem merek ráírni, egy mert félek, kettő pedig ő bántott meg végülis.Mit tanácsoltok?

16/L


2017. aug. 5. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyjad szerintem. A srácnak látszik más kellett , te pedig lépj tovább. Jöm majd más srác. Ennyi
2017. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az lenne a helyes és más is azt mondja, de én vissza akarom őt kapni.
2017. aug. 5. 19:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad.. Ha egyszer már ezt megcsinálta máskor is megfogja.
2017. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amikor még jóban voltatok, tett olyan dolgokat ami azt jelenthette hogy tetszel neki?
2017. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,az üzeneteiből rájöttem.Mikor először elhívott nem akartam menni vele sétálni, gondoltam úgyis elfelejti, de nem minden nap újra és újra megkérdezte.A következő találkozás előtt pedig számolta a napokat és azt mondta alig várja, hogy újra lásson.
2017. aug. 5. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ez mondjuk h számolta a napokaznapokat és várta, ez mondjuk elég gyanús jel:D. De nem tett valami személyesebbet, pl. ölelgetett vagy puszit adott vagy hasonló?
2017. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ölelgetett:)
2017. aug. 5. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Az is kérdés hogy miért jött azzal össze helyetted. Lehet nem tudta h akarsz tőle valamit.De ha részletesebben leírod akkor talán tudok valami tanácsot adni, nagy tapasztalatom van már az ilyen ügyekben:)
2017. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyik nap még megkérdezte, hogy mikor megyünk még, mert ő várja nagyon, aztán másnap nem írt.Írtam neki én nem írt vissza napokig.Végül bocsánatot kért mert ahogy meglátta azt a lányt beleszeretett.De a lányon nagyon látszott, hogy nem az a hűséges típus, és hát nem is tartott sokáig.
2017. aug. 6. 08:07
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehetne privátban, ha már ennyire jól értesz hozzá?:))
2017. aug. 6. 08:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!