Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Ilyen még nem volt.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ilyen még nem volt.

Figyelt kérdés
Első randim lenne jövőhéten. Eddig nincs is baj,mert már randiztam máskor is, barátom is volt(7 hónapig), viszont a srác 18 éves. Én meg majd októberben töltöm a 16-ot. Lehet,hogy hülyeség az egész kérdés,de mit tegyek? Mit várnak el a 18 éves srácok? Mire számítsak?

#randi #idősebb #tesz majd
2017. aug. 8. 02:42
 1/5 anonim válasza:

Meg fogsz lepődni a válaszomon de semmit ;)

Ha elvár valamit azt sem tenné jogosan mert csak 3 évvel idősebb nem 13-mal. Tudom, mikor ennyi idős voltam nekem is nagy számot jelentett a 18. Ne aggódj, nem jelent akkorát mint amilyennek tűnik. Én mar el is hagytam, de még mindig kicsinek érzem magam néha.


Egyébként barátom és én köztem 8 év különbség van. Meg sem látszik. Nem ebben rejlik a harmónia nem ez fog valamit meghatározni. Sokkal többet számít, mennyire vagytok fejben érettek és mennyire érzitek egymásnak valónak magatokat.


Sok sikert és ne parázz! :))

2017. aug. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs sok különbség egy 17 éves fiú és egy 18, de akár egy 21 között sem... Igazából nem értem, mire gondolsz, hogy mit várnak el... :D A legtöbb még ugyanolyan tiniként viselkedik, mint te.
2017. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mádár0218 ***** válasza:
A 18 azon kívül hogy legálisan vehetsz alkoholt dohányt és mehetsz börtönbe semmi igazából :D Én sem várnék el semmi többet, mert nincs jogom hozzá és felesleges mert azzal csak te szenvednél, légy olyan amilyen vagy úgy is úgy látott elősször nem? ;) Hajrá
2017. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még nem találkoztunk, csak chateltünk. Hát, nem tudom. Van olyan idősebb ismerősöm aki puszival köszön,viszont olyanok is, akik csak egy "szia"-val letudják. Meg,hogy mi tűnne nagyon gyerekesnek? Önmagamat terveztem adni,de mégis csak érdekelne
2017. aug. 9. 01:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már csetrltel egy ideje, persze, hogy puszival.😊 Legyél laza, nem miatta, magad miatt!😊
2017. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!