Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet a legegyszerűbben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legegyszerűbben randikat "szerezni"?

Figyelt kérdés

Nem tudom máshogy megfogalmazni, azt mondanám ha angol lennék, hogy "how to get dates" de magyar lettem.

:D

A kérdés leegyszerűsítve amúgy az, hogy hol tudok lányokkal ismerkedni a legegyszerűbben. Randiztam már ez előtt is, meg kapcsim is volt de szeretném ezt rendszeressé tenni.

Tapasztalatok, vélemények érdekelnek, segítőkész válasz=zöld pacsi! ELőre is köszönöm:)

17/F



2017. aug. 9. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Buli, fagyizó, falunapok, facebook
2017. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Koncerteken, fesztiválokon, de szinte bárhol... Buszmegállóban, könyvtár előtt, parkban, bárhol, ahol lányokat lehet találni :).


"kapcsim", Uram irgalmazz ezektől a rövidítésektől...

2017. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb ha elkezdesz valami újat csinálni :

-sportolni

-új hobbik (fényképezés - - > Fényképezős csoportok... )

-hangszeren játszani (Hidd el, ez egy nagyon nagy plusz pont szokott lenni, ha valaki tud gitározni. A zeneiskolaban sok fiatal - tehetséges - lány van.)

-csoportos kirandulasokra menni. (Igen, ez kicsit már költségebb)


Bocsi, hogy csak ennyit írtam most, annyira fáradt vagyok, hogy fura hogy eltudtam küldeni a választ. Szerintem érted a lényeget, új dolgokat kell kiprobalnod, azokból pedig ki kell hoznod a legtöbbet.

16/F

2017. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pl. holnap strandra megyek, ott remekül lehet.
2017. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, uccsó: jó szórakozást;)
2017. aug. 10. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!