Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy jöjjek össze egy lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Elég sokat próbálkoztam már, de sosem sikerült összejönnöm egy lánnyal sem, mindig csak beégtem.


Velem lenne a baj?

182cm magas normál testalkatú srác vagyok, fekete hajjal és barna szemmel.

Nem vagyok egy bunkó paraszt, mindig a legjobb formámat hozom és kedves vagyok az emberekkel.

ha többen vagyunk és elmegyünk csajozni, én mindig egyedül maradok és csak ki vagyok használva vagy egyáltalán nem is figyel rám egyik lány sem.

egyedül is próbálkoztam már, de még akkor sem jött össze, csak lel lettem pattintva..


Mi lehet velem a gond? :(



2017. aug. 13. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Talán ha nem görcsölsz rá annyira akkor menni fog. Amikor már azt hinnéd hogy lehetetlen hogy végre sikerüljön akkor történnek csodák 😉
2017. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet az ábrázatoddal van valami, vagy nem vagy elég határozott!
2017. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mindig adok magamra és stílusosan öltözködöm, nem tartom magam a legszebbnek, de pár lány már mondta, hogy helyes vagyok, nem vagyok csúnya stb...

határozottság pedig megvan

2017. aug. 13. 22:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de én ugyanebben a cipőben járok már sajnos elég régóta. És mai napig nem jöttem rá a megoldásra, ezek a ne görcsölj rá, meg vedd lazán közhelyek meg mai napig megmosolyogtatnak. De a legjobb akkor is az közülük, hogy majd egyszer betoppan valaki az életedbe mikor nem is számítasz rá.. Na persze. 28F
2017. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem veled nincsen semmi baj. Csak lehet hogy rossz helyen keresgélsz. Mivel a korodat nem írtad le így nem igazán tudok mondani olyan helyet ami megfelelne. Meg természetsen ez személyfüggő

L

2017. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Talán csak nem vagy az a tipikus, lányokkedvence típusú srác. Nem nyomulsz eléggé (ami egyáltalán nem gond), nem vagy a társaság középpontjában. A randikat meg (mivel társasában nem jött be) teljes mértékben túlgörcsölöd, nem adod önmagadat stb.

Külsőre a leírottak alapján semmi gond nincs veled, bár én személy szerint a belső tulajdonságok mellett az arcát nézem először egy srácnak.

Tanács így ismeretlenül nincs sok, max. annyit mondanék, hogy legközelebb ha "csajozni" mentek, koncentrálj a neked tetsző lányra, mutasd ki felé, hogy jelen pillanatban csak ő érdekel. Szerintem nincs lány, akinek ne jönne be a törődés.


Amúgy korodat meg szabad tudni? :)

2017. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, nemsokára 16
2017. aug. 14. 21:37
 8/10 anonim válasza:
Lehet, hogyha önmagad lennél sikerülne... ne "csajozni" menj, hanem olyan helyekre amit szeretsz és ott ismerkedj, mert ott ugyanolyan érdeklődésű emberek vannak, mint te.
2017. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
15 évesen, ne várj komoly kapcsolatot... 15/L
2017. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Velem van a baj?" Igen, ismerkedj legy nyitott, de mar az is eleg ha erdeklodo vagy hobbik teren es ezaltal is megismerhetsz sok embert, vagy menj diakmunkara.


"Hogy jojjek ossze egy lannyal?" Mit szeretnel hallani? Erre mi nem tudunk tanacsot adni, minden lanyt mashogy lehet felszedni mellesleg ha adnank se a legjobb otlet mas "bevalt" szovegeit alkalmazni, legy onmagad!


Egyebkent raersz meg, 15 evesen nem kell ezen gondolkoznod ennyit hidd el a veled egykoruaknak a 90%anak nem volt meg komoly kapcsolata, es lehet utalod ezt hallani (vagy ez esetben latni) de tenyleg jonni fog amikor nem szamitasz ra.


Ui.: neharagudj ha megbantottalak csak egy kritika szeru velemenyt akartam irni rosszindulat nelkul.

L

2017. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!