Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Magamról: 14 éves vagyok,165-166 cm,barna haju,barna szemű fiu vagyok

(Kockás hasú de ez nem annyira lényeges)


Volt pár lány akinél már be próbálkoztam

A legtöbb azt mondta csak hogy a magasagommal van baj, Volt aki azt mondta ha magasabb lennék akkor tetszenék ki..

Nem tudnátok,hogyan tudnék felszedni esetleg egy csajt?



2017. aug. 14. 02:18
 1/4 A kérdező kommentje:

Ami ki maradt: kedves vagyok,megértő

Velem lenne valami baj amit nem veszek észre?

2017. aug. 14. 02:38
 2/4 anonim ***** válasza:

A magasság annyira nem számít szerintem.

Nekem volt nálam alasonyabb párom. Előbb utóbb találni fogsz magadnak párt.

Ne a külsőségekre adj

14L

2017. aug. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azért jó ha egy fiú magas de nem az a legfontosabb. Sokkal fontosabb h milyenek a belső tulajdonságaid:) Aki igazán szeret azt nem érdekli a magasságod. Úgyis találsz majd egy lányt aki úgy szeret ahogy vagy és nem akar megváltoztatni;)
2017. aug. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rubina07 ***** válasza:

Szerintem a magasság lényegtelen. Rengeteg olyan párt lehet látni az utcán, akiknél a fiú alacsonyabb mint a lány. Ha egy lánynak tetszeni fog a személyiséged és a kinézeted akkor nem hinném hogy a magasság érdekelné.

Pl én sem nagyon örülnék ha a fiu alacsonyabb lenne nalam, de ha szeretem akkor meg tök lényegtelen.

De én elegge alacsony vagyok, ugyhogy könnyű olyan fiút találnom aki magasabb nalam xD (158 cm)

15L

2017. aug. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!