Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókoljam meg a lányt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg a lányt, ha sosem érzem hogy itt van a tökéletes pillanat?

Figyelt kérdés
Már4x találkoztam egy lánnyal, de még nem volt meg az első csók, nem volt esélyem megcsókolni, mert sosem jött az a bizonyos pillanat, mert mindig vagy ő vagy én beszélt. 2 x megfogtam a kezét és izzadt a tenyere nagyon, meg volt, amikor nagyon zavarba jött. Szerintetek van nála esélyem? És megcsókolni hol és mikor tudnám? Akár sétálgatás közben? 16f

2017. aug. 22. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak nézz a szemébe mélyen és tudni fogod
2017. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha elköszönünk egymástól, akkor meg nincs időm rá, "gyorsan" kezdeményez egy ölelést, meg öleljük egymást és annyi. Ilyenkor ölelés után még "húzzam vissza" vagy mi?:/
2017. aug. 22. 14:05
 3/7 I noor Y ***** válasza:

Sztem meg nem akar csokolozni veled

Legyel turelmes

2017. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mondott már nekem olyanokat, hogy várta hogy írjak, nagyon jól érzi magát stb... Szval nem ertek semmit xd
2017. aug. 22. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:

na figyelj, en is igy basztam el...en is vartam a megfelelo alkalmat...elso talin nem akartam, nehogy elriasszam...aztan neki ez rosszul esett kicsit...SZOVAL ne benazz, ha beszel akkor is csak nezz a szemebe es kezdj el kozeledni...hidd el abba hagyja majd a dumat ;)

de jobb lesz ha belehuzol nagyon, tobbeknel az 5. randi mar az agyban van

2017. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom ;)
2017. aug. 22. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Tortent valami azota?
2017. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!