Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnék az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnék az alapján, hogy hasonlítok Martin Garrixra, azzal a különbséggel, hogy nem vagyok világhírű DJ?

Figyelt kérdés
Igazából nekem fogalmam se volt róla, hogy az kicsoda, mígnem kb. 1,5 hónappal ezelőtt 2 lány jött oda hozzám és angolul kezdtek el kérdezgetni ,hogy nem adnék e nekik autogramot, én meg a poén kedvéért válaszoltam, hogy of course és odafirkantottam a saját szignómat, mire meglepetten visszakérdeztek, hogy nem Martin Garrix vagyok? Mire mondtam magyarul, hogy nem, hát ezen jót nevettünk. Azóta rákerestem és némi hasonlóság tényleg van, de azért nem úgy nézek ki, ezeken a csajokon kívül legalábbis eddig senki nem hívta fel erre a figyelmem.
2017. aug. 22. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Máté te vagy az?
2017. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hozzád megyek :D feltéve, ha nem csak szerinted hasonlítasz rá xd viccet félretéve, szerintem a lányok többségének bejön a srác 17/l
2017. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én Gollamra hasonlítok, lehet írni csajok :)

Viccet félre téve nem sértésből de ha az ember vágyik valamire/ vagy valakire akkor egy kis hasonlóság alapján könynen azonosít dolgokat, és nem sértésből mondom de egyik példám erre hogy egyik lány haverom egy színész srácot vélt felismerni egy idegenben (megjegyzem tudom melyik színészre gondolt és 0 hasonlóság volt) csak full 1/1 ugyanabba a ruhákba volt mint a srác a filmben :D

Remélem érted a lényeget, igen egy kis darab ruhadarabbal takarom el a tököm, mint Gollam ez a lényeg..

Habár meglehet valóban hasonlítasz rá , kitudja habár ha annyira meglennél magaddal és a külsőddel elégedve nem tennél fel ilyen kérdéseket, de mindegy nem foglak analizálni meg amúgyis csak letagadnád szóval éld tovább az életed.

18f

2017. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viccen kívül ismerek olyan pasit aki úgy néz ki, mint Dicaprio 16-20 évesen, rohannak utána a nők.
2017. aug. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csaj lennék, biztos, hogy bejönnél, szerintem ez előny :P
2017. aug. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Öreg, el kell, hogy keserítselek. A lányok többségének ő pont azért jön be, mert világhírű DJ annak minden előnyével együtt...
2017. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!