Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejövök a csajnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök a csajnak?

Figyelt kérdés

Tegnap ebéd közben odamentem hozzá és mondtam neki hogy a haja olyan mint az arany és szeme pedig a tenger számomra erre azt mondta hogy húzzak el az anyámba.


Lehet hogy csak ideges volt? Mert én lovagias voltam és azt meg szeretik a lányok. Szerintetek próbálkozzak virággal vagy csokival?


Amúgy tök intelligens vagyok mert olvasok meg infós osztályba járok és a szomszédasszonyok meg az anyukám szerint jóképű fiatalember vagyok.


Mit csináljak? 15/F



2017. aug. 24. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne úgy közelíts a dologhoz, hogy "mit szeretnek a lányok", hanem hogy az adott személy mit szeret. Az a lány valószínűleg nem szereti a nyálas ömlengést. Nem vagy te középkori lovag, és ő sem várúrnő... legyél normális, érdeklődj iránta, hallgasd meg.
2017. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
xD
2017. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
9%

Odamész hozzá öcsém, eleinte nyomod a flegmát, hogy húsz ilyen csaj megvolt már neked, mint ő, és érezze magát baromira megtisztelve, hogy egyáltalán észrevetted, mert erre gerjednek a bigék.


Aztán 1-2 nap múlva egy kicsit enyhítesz, ránézel, kacsingatsz rá, a nyelvedet kiöltöd és úgy csinálsz vele, mintha nyalogatnál valamit (ő érteni fogja a célzást), a feneked rázogatod előtte, mert ha formás feneked van azt szeretik a csajok.


Úgy egy hét múlva (ekkor már javában gerjed rád, ha nem is mutatja ki) meg elhívod pizzázni, de ekkor sem nyalizva, hanem úgy, mintha ezzel valami rohadt nagy szívességet tennél neki, aztán lazán oda lököd neki kaja közben, hogy milyen jó csöcsei és hátsója van (a szemeket meg hajat meg ilyen nyáladzásokat felejtsd el... térj a lényegre!) és addig döngetnéd, ameddig szusz van benned, aztán irány a szoba!


Ennyi a történet, édesapa!

2017. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

Mond hogy bocs és rakd ki neki a farkad

16L

2017. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!