Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy, lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy, lány aki nagyon tetszik de visszont. Nem ismerem és nem tudom hogy írjak rá? Hogy ne tarcson unalmas átlagos fiunak! .

Figyelt kérdés
Kerlek segitcsetek tenyleg nagyon tetszik Szoval haveraim már probalkoztak de mindig ki nevete őket nekem ez a szia mizu mi újsàg, duma nem kell! valami olyan ismerkedes komment kelene amitöl biztos lehetek bene hogy azal a dumaval le veszem a lábárol,? És hogy ,100% hogy elpirul számomra ö életem szerelme :D Fontos válaszokat kérek biztosan van valami amit szeretnek a lanyok ?és a legjobban töletek kerek segitcseget lanyok: letszi válaszolyatok mert nagyon izgulok :D
2017. aug. 26. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj helyesen, szerintem ha neki is így fogsz írni ki fog röhögni.
2017. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs, a helyes írás miat csak nagyon izgulok.
2017. aug. 26. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először ismerd meg és utána döntsed el ha szereted, mert én saját tapasztalatból mondom, hogy ez velem is megtörtént és mikor megismertem a fiút, kiderült, hogy elég bunkó. Szóval először ismerkedj szerintem.
2017. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez jutott eszembe , mint az első válaszolónak :D
2017. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
És még én is elcseszem : ugyanez* lol
2017. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Borzalmasan írsz..
2017. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a helyesírással nem is lehetsz átlagos :'D
2017. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha most izgulsz mi lesz ha elesben leszel?? Szedd ossze magad, ne legyel lusta helyesen irni, ha kell akar googlezz is ra, nehogy ezen muljon :D
2017. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!