Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hónapok óta gyötör a kérdés:...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta gyötör a kérdés: valyon miért?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem hónapokkal ezelőtt egy srácot (21) a neten, minden stimmelt vele utána jártam rendesen. Jól kijöttünk, mindennap beszélgettünk. Elhívott randira. Megbeszéltünk mindent, majd aznap reggel azt írta szarul van és sajnálja de halasztanunk kell.

Visszaírtam neki, de nem látta, nem válaszolt. Több helyen kerestem. Volt ahol látta de nem írt vissza. Idegörlő volt. Már nem érdekelne ha jelentkezne. Csak egyszerűen nem értem. Miért volt ennyire gyáva?

Vagy miért nem írt többet?

16/L



2017. aug. 28. 00:57
 1/6 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Nem úgy mondanám hogy gyáva hanem "férfi nemiszerv" , meggondolta magát csak szórakozott veled kicsit valószínűleg, és ahelyett hogy magyarázkodna amihez nincs kedve inkább nem ír vissza.
2017. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy észbe kapott a korkülönbség miatt. Vagy ahogy az előttem szóló írta csam szórakozott.
2017. aug. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a a kérdés gyötörne hogy sokan miért nem tudják leírni a VAJON szót.
2017. aug. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is pont ugyanez volt, a sráccal csomó ideig beszélgettünk neten, és a találkozás napján mindig adódott vmi, ami közbejött, ez volt 2x. Azt is hozzá kell tenni, hogy közöttünk nagy volt a távolság. Ettől függetlenül is szerintem csak szórakozott kicsit velem, vagy nem akart egyszerűen találkozni.
2017. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Neki is azt írtad, hogy "valyon"? Mert akkor már mindent értek...
2017. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen nekem is feltűnt a vajon, csak már nem tudtam kijavítani. Egyébként jól szoktam írni, csak már fáradt voltam a kérdés kiírásakor.

2017. aug. 28. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!