Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az hogy harcolni érte?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy harcolni érte?

Figyelt kérdés
Pontos megfogalmazást légyszi, mert tényleg nem tudom. Mennyire nyomulni, vagy hogyan küzdjek érte, hogy ne utáljon meg, ne találjon nyomulósnak. 15/F

2017. szept. 3. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Hát, rajongd körbe, de ne idegesítően; mondjuk pl talán időnként 1-2 bók, egy-egy rövid dumcsizás amíg ki nem merül, utána nem kell tovább erőltetni, ha nincs több beszédtéma-ötleted; kb ilyen 1 percekre gondolok, amíg egy ilye spontán beszélgetés ki nem merül (hogy vagy? mizu? hallottad ? igen hallottam. hú szörnyű. tényleg az, viszont van egy jó hírem is. tényleg? na mondjad! képzeld sálálá. ó nagyon örülök neki! na de most mennem kell légy jó szia mittomén) ; amúgy remélem, nem ő mondta ezt neked; mert akkor arra akar téged használni, hogy fényezd az egóját. Ha más mondta, akkor rendben van. De az a spontán lehet több is,ha jönnek a témák és megy működik a dumcsizás, hogyha látod, hogy ő is vevő rá, és tudtok mindketten témákat feldobni, és nem egyoldalú a kommunikáció, hogy te folyton érdeklődsz, ő meg pl egyszavazik. Amúgy nemtom, ha bejössz neki, és ő is akar valamit, meg érettnek is érzi magát egy kapcsolatra, akkor úgyis összejöttök; ha meg nem , nem jössz be neki, akkor nem. Amúgy én nem szoktam randizni, meg ilyesmi, de most ezek jutottak eszembe, hátha van benne valami hasznos:)
2017. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, ő nem mondtam hogy küzdjek erte :D

O olyan lany aki nem adja konnyen magat senkinek es ez is fogott meg benne valamennyire hogy o nem olyan hogy egy buliba barki idegennel osszesmarol. Es nem azert mert csunya, nagyon szep nagyon sok fiut lepattintott mar. Mar volt 2 randink is.

2017. szept. 3. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Vigyèl neki virágot. Olyan cserepeset. Pisild körbe a kapuját. Tèlen jó erősen dobjad meg a fejèt hógolyóval. Válassz neki csillagot.
2017. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Masik ertelme is van: ha valaki ossze van torve, akkor ia kuzdened kell erte, hogy ne vesszen el teljesen. De sima ertelemben az, h ha kicsit visszautasitobb, akkor sem adod fel
2017. szept. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A harcolni érte, az nem a nyomulásról szól. Az a közöttetek lévő akadályok leküzdésére vonatkozik. Közétek állhatnak emberek pl. barátok, szülők akik bekavarhatnak akár a hátad mögött. Lehet egzisztenciális különbség. Lehet vallási különbség. Lehet faji különbség. Lehet távolság, hogy messze laktok egymástól.


A szerelmet, szeretetet nem lehet fokozni, mert az már birtoklásnak számít. Foglyul akarod ejteni, nem hagyod, hogy szabadon döntsön. Megfojtod a szereteteddel szokás mondani.

2017. szept. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott már régen baj van, ha valakiért harcolni kell. Mximálisan egyet értek az előttem szólóval, harcolni akkor kell, ha a kapcsolatban valaki közétek áll. Ha ennyire durván nyomulni kell rá, akkor valószínűleg nem érdekled.
2017. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy jobb, ha hagyod a fenébe, mert rég nem éri meg az egész. Most még nem érted, de emlékezz majd a szavaimra, ha szívtelenül elküld melegebb éghajlatra.
2017. szept. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Az első mindent leírt
2017. szept. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!