Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy valakinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valakinek ez bejön? 15/l

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályban, akivel jól kijövök és tegnap elhívott randizni. Hát... Elég fura volt ez az egész. Kb végig arról beszélt, hogy hány kapcsolata volt, meg ha valakit csúnyának talált, akkor elkezdett rá mutogatni és kiröhögte. De amúgy is ez csinálja más osztálytársainkkal is. Meg mesélte, hogy egyszer elment valahova egy csajjal és ott a csaj.. Szóval oráloztak. Azért ez így nem semmi... Ami meg a legidegesítőbb volt hogy mindig azt nézte, hogyan áll a haja, ha úgy volt, nekiállt vele vacakolni. Mint mondtam, viszonylag jól kijövünk, velem mindig normális volt, de hogy így ezekért hirtelen rám zúdította, már nem tudok mit gondoljak róla. Nem tudom hogy lehetett neki így sok kapcsolata. A normális fiúk hol vannak ilyenkor? Nem akarok amúgy többet vele randizni, azt hiszem kiábrándultam belőle.
2017. szept. 7. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen döntöttél. A normális fiúk is a közeledben vannak, nézz körül!
2017. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DollarDog ***** válasza:

Leírás alapján egy nagyzoló páwa pöts lehet, már bocsi! :D

Én ha elmegyek (mentem inkább) egy lánnyal randizni, akkor szóba se hoztam az elöző kapcsolatom! Maximum ha rákérdezett! De semmiképp sem szoktak vele hencegni! Az ilyen "gyerekek", nem is vágynak hosszútávú kapcsolatra, legalábbis kihasználna egy darabig és ha talál mást otthagy! Felejtsd el az ilyet! Ezek még gyerekek! A szerelem az nem az hogy hencegek a másik elött hogy jobban belém szeressen! Az meg hogy a hajával szórakozik arról árulkodik hogy valami kis páwa divatb*zit találtál magadnak! :D

18/F

2017. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A normális fiúk otthon ülnek és a kérdésed olvassák :D (Legalábbis én biztosan)


És nyugi, én sem értem, hogy az ilyen embereknek hogyan lehet így kapcsolata, de azt sem, hogy van olyan lány, akinek ez bejön. De hát ha nekik ez így jó volt, akkor ez van, nem tudunk vele mit csinálni.

Én ha valaki azzal dicsekszik, hogy mennyi csaja volt már, mindig azt mondom rá, hogy akkor vagy nagyon s..r pasi lehet, ha mindenki otthagyta, vagy egy paraszt, hogy annyi csajt dobott.


De egyszer eljön a mi időnk is, Te még ráérsz bőven egyébként :D Csak ha találsz egy normális srácot, aki tényleg szeret, és megbecsül, ne hagyd elmenni, lehet, hogy nem lesz több lehetőséged... Én már egyszer nagyon elszúrtam a dolgokat, de hát a saját hibáiból tanul az ember :D

17/f

2017. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DollarDog ***** válasza:
#3, ezaz fivérem! Lázadjunk fel a rendszer ellen és mutassuk meg kik is vagyunk mi! :D
2017. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a csávó senki csak egy beképzelt kis p*cs :D 16/F
2017. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tipikus bekepzelt pawa. Majd a mekiben, ahol elni fog, igazgathatja a hajat. :D
2017. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!