Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Középsulis korú lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középsulis korú lányok! Nektek elfogadható lenne, ha lenne egy olyan pasitok, vagy "szeretőtök", aki anyagilag támogat titeket kicsit, mert nincs nagyon zsebpénzetek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy ad 10 ezret ruhákra, vagy bulira, stb. Te meg cserében csinálsz vele ezt-azt. Mert én hallottam hasonlókat. Gimis, sőt általános iskolás lányok jóval idősebb fickókkal kavarnak, stb.

2017. szept. 10. 17:24
 1/8 DollarDog ***** válasza:
90%
Pénzért szeretetet nem,max krvát vehetsz!
2017. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem elfogadható. Semmit nem fogok neki pénzért csinálni. Ha meg a barátom és szeretem, pofátlanságnak tartanám így lehúzni anyagilag. (Még ha neki az semmiség is) Szóval nálam semmiképp.
2017. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már attól rosszul érzem magam ha vesznek nekem egy 100 forintos nyalókát nem hogy ezreket rám kölcsön!
2017. szept. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

KÖLTsön


a kölcsön az más

2023. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fiatalos, magas 30as vagyok
2023. aug. 29. 14:46
 6/8 A kérdező kommentje:
#9 Nem, a nőies formák érdekelnek, akik már testileg fiatal felnőttek
2023. aug. 29. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
10-es, amíg nem alakul ki a személyiségük, addig teljesen mindegy, hogy biológiailag ivarérettek-e, mert hihetetlen mentális torzulásokat okozhat az hosszú távon, hogy nem a saját korosztályával kezd egy fiatal lány. Persze, elkaphat a vágyakozás. De ettől vagyunk felnőttek, hogy mi bölcsen mérlegeljünk. Például mikor egy diáklány beleszeret a tanárába, ott a tanárnak kell bölcsnek lennie. Mikor a lány felnő, akkor már jó eséllyel szégyellni fogja a szituációt, és adott esetben hálás lesz múlbéli tanárának, aki bölcsen és illedelmesen elhárította a közeledési jeleit. Én is harminc fölötti vagyok, van egy olyan kisugárzásom, ami valahogy felkelti a tinédzser lányok érdeklődését, és persze, én is emberből vagyok, tehát nem tagadom, hogy tetszenének látványra, de nekem kell azt sugallnom ilyenkor, hogy "sajnálom, de ez egy bonyolult ösvény, amire nem szabad rátérnünk". Majd ha betölti a 21-22 évét, amikor már jobban átlátja a dolgokat, lesz egy kis élettapasztalata, érettebb döntési képessége, akkor talán beleférhet már némi korkülönbség.
2023. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Fincsike lenne.
2023. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!