Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék olyan lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan lánnyal ismerkedni akiknek nem feltétlen a külső a lényeg?

Figyelt kérdés

Nem hiszem azt, hogy

kifejezetten ronda vagyok de nem vagyok ilyen kocka has, stb.

16/f



2017. szept. 23. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát valakinek tuti te vagy az álom pasi. Mindenki más szemmel látja a másikat. Lehet h valaki szerint ronda vagy de lehet hogy valaki szerint nagyon helyes.
2017. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valakinek biztos,hogy tetszel,aki meglátja benned a lelkitársat, esetleg a lélek is megszépítheti a külsőt, vonzóvá teheti. Meg lehet, hogy eleve alapból a kisugárzásod is megfogja, elvarázsolja majd az embert.:) Szerintem nem egy helyen, egy kupacban gyűlnek, hanem akár minden városban szét vannak szóródva. Szóval,ha benne van a sorsodban, tutira találsz ilyen embert magad mellé. Ha meg direkt a magányt akartad megtapasztalni születésed előtt egész mostani életedben, akkor meg nincs mese, ez van. De amúgy lehet, hogy nem szoktak egész életükre magány megtapasztalását felvállalni az emberek. Tehát pl ne akard görcsösen, és jobb, magával ragadóbb, tisztább lesz majd a kisugárzásod is.
2017. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!