Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mi az amivel zavarba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az amivel zavarba tudjáto k hozni a lányokat?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocs hogy lanyként válaszolok ,de pl engem egy srác azzal nagyon zavarba tud hozni (már ha tetszik) hogy hosszasan ,mélyen belenéz a szemembe.
2017. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem, ha a közelébe vagyok, olyan 30-40 cm-re. Meg, ha a szemembe néz.

ja és én is lányként válaszoltam, ha nem baj:D

15/L

2017. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem: Mosolygás, hosszú egymás szemébe való nézés, kedveskedésekkel. Ezek jutottak hirtelen eszembe
2017. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na igen a mosolyt kihagytam.

Megkérdezte tőlem, hogy iható e a víz, én meg mondtam, hogy már ittam belőle és még élek, kutyabajom, elment, töltött vizet és amikor visszajött rám mosolygott és elkezdett beszélni hozzám.

Olyan cuki volt. Awwh.:S

2017. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!