Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszem neki, miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem neki, miért nem akar találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek tuti tetszem (hosszú lenne leírni hogy miért), ő is tetszik nekem. Nagyon.

Már másfél éve randizgatunk, de még mindig nem jöttünk össze. Meg se csókolt még, meg se fogta a kezem. És kisebb-nagyobb konfliktusokkal, de jól elvagyunk, viszont az utóbbi időben mintha kerülne engem, még ha azt is állítja hogy igyekszik időt szakítani rám.

Viszont azt nem értem hogy miért.

Vajon nem akar többet találkozni?

Meg még az lehetséges, hogy tervezi magasabb szintre emelni a kapcsolatot, csak fél tőle és ezért húzza a dolgot...? Mert már párszor kérdőre vontam hogy miért nem lépett még. Sőt egy-kétszer szerintem meg is próbált megcsókolni, de végül nem merte.

Szerintetek? Ha ezért kerül, mert fél, akkor mit tudok tenni?


Előre is köszönöm a válaszokat!!


16l és 16f



2017. okt. 16. 21:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Azért azt még megemlítem, hogy a "tuti tetszem neki"-t onnan veszem hogy mondta is nekem.
2017. okt. 16. 21:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Félév? lol
2017. okt. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem értem. Milyen "félév lol"?
2017. okt. 17. 16:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg fél.

Te próbáltál már lépni?

2017. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Félév alatt ne mondj már, hogy nem ment semmire. Hogy képes ennyit várakoztatni?

Bizonytalan, vagy ilyen g3c! nyuszi vagy mi a f4$zom van vele?

2017. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Lehet,hogy az utóbbi időben, most szeretett beléd igazán, de lehet, hogy más barátnője van

Akár szégyelli esetleg magát, hogy töketlennek tartja magát, merthogy nem mert megcsókolni,

Vagy olyan jól megvagytok barátságban, hogy nem akarta ezt szétzilállni, vagy akár érzi, hogy te már többet érzel őiránta, de ő többet nem szeretne, és most azért zárkózik el, esetleg

Azt hiszi, hogy te csak szimpla barátként vágysz rá, egy puszta haverként akarod magad mellé, és akkor ezért is elzárkózhat,

Akár esetleg nem érzi magát késznek még egy párkapcsolatra

Vagy ő meleg is lehet akár esetleg, vagy nem tudom, ez most csak úgy eszembe jutott, volt pl egy film , amiben azért jött le az, hogy a pasinak tetszik a csaj meg ilyesmi, szóval pl ilyeneket mondott, hogy "hú de jó a rucid" egy csajnak, mert titokban ő is pl olyan rucikat akart, csak meleg volt, és nem merte felvállalni

Ja meg lehet amúgy, hogy éretlen az emberke, hát mi az, hogy csak úgy eltűnik? Mármint most visszatérve a kérdéshez még újra.

2017. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Húha, köszi a sok választ, főleg az utolsó, jó sok ötlettel van tele!

Viszont.

Nem fél év, hanem másfél, tehát annál is töketlenebb, mint gondoljátok.

Másodszor is tuti nincs másik barátnője, nem olyan alkat.

Harmadszor: biztosan tudja, hogy én nem csak haverként tekintek rá, már többször is mondtam neki.

Negyedszer: nem tűnt el teljesen, írogatni szoktunk, csak valamiért személyesen nem akar találkozni vagy nemtom..

Azt hogy meleg lenne kizárt dolognak tartom.

És hogy ő csak haverként tekint rám, azt is kétlem, főleg azért mert mondta hogy többet érez.


Viszont az már annál inkább valószínű, hogy beijedt, mert érzi hogy lépni kéne.


Ha vannak még ötleteitek, azt megköszönöm!!

2017. okt. 17. 22:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és igen, próbáltam már én is lépni, minden tőlem telhetőt megteszek az ügy érdekében. Esetleg van valami tanácsotok, hogy mivel tudnám még segíteni a helyzetet?
2017. okt. 17. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!