Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehetek benne biztos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehetek benne biztos, hogy a srác akivel ismerkedek tényleg túl van az exén?

Figyelt kérdés

Az ex olyan, ha kedve van felkeresi a srácot. A srác azt mondja letiltotta az exet de annyi módja van még, hogy tudják tartani a kapcsolatot ha nagyon szeretnék.

Exnek már van egy új barátja állítólag, de félek belemenni. Mi van ha a csajjal majd megcsal mikor annak olyan kedve lesz?

A srác állítja már túl van rajta de nem tudom.. nagyon közel laknak egymáshoz.

Ti így össze jönnétek a fiúval a helyemben?

L



2017. okt. 18. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben voltam. Amikor összejöttem a mostani párommal, akkor még elég hamar (kb 1 hét alatt) kiderült, hogy az a lány akibe először és igazán volt szerelmes, a közvetlen szomszédja, és mivel barátok voltak, így néha átmentek egymáshoz, de valóban csak beszélgetni. Illetve a barátom elég sok lányhoz lakik közel akivel valaha volt dolga. Már több mint 3 éve vagyunk együtt, és bebizonyította, hogy nem csalna meg senkivel. Azt nem tudom elképzelni, hogy akivel te össze akarsz jönni és az ő exe közelebb laknának egymáshoz mint az én párom az ő exével, ha annyira nagyon közel laknak akkor nyilván fognak váltani pár szót, de az még nem lesz megcsalás. Hagyd a fiúnak, hogy először is bizonyítson! Úgyhogy szerintem próbáld meg vele.
2017. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!