Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van ra esely,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ra esely, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a legegyszerubb lenne ha megkerdeznem, de nem merem. Van egy oszalytarsam L. es vegzosok vagyunk a sulinkban kotelezo a keringo tanc osztaly szinten. O ev elejen megkerdezte tolem hogy tancolok e vele, de nemet mondtam neki mert azt hittem hogy az osztalyban egy masik lannyal tancol baratnommel es hogy tolem csak poenbol kerdezi. Csomoszor van hogy segit meg erdeklodik irantam. Es mikor megtudta hogy az osztalybol kivel tancolok azonnal irt hogy miert pont vele. Mondtam, hogy mar csak o maradt. Ma egy jatekban engem mentett meg elsonek,bar utana sajnos kiestem..tudom hogy ezek lehetnek tok jelentektelen dolgok is

De szerintetek van ra esely hogy tetszek neki? O 18F en 18L.


2017. okt. 18. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp se kérdezz ra nyíltan mert az furán venné ki magát de esetleg burkoltan lehívhatod randira. De ne használd a randi szót mert elijesztheted vele. Csak lazán mert ha haverok vagytok nem gáz max nem randinak fogja fel akkor meg egyértemű lesz hogy nem josz be neki..
2017. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül most gimi után összejöttünk:)
2018. dec. 7. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!