Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem el randizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem el randizni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nemrég ismertem meg.Mondtam neki hogy elmehetnénk egyszer valahova.Bele egyezett csak azt nem tudom hova vigyem.Mostanába már nincs anyira jó idő és kinti programot nem lehetne szervezni.Mozi se jöhetne szóba első randinak.Egy kaja valamelyik plázába és utána séta az szerintetek mennyire jó? Vagy esetleg tudnátkk ötletett adni.
2017. okt. 22. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább cukrászdába vinném, vagy kávézóba inni egy forrócsokit, ott tudtok beszélgetni és nem olyan zsúfolt mint egy plázás kajálda.
2017. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami jó kis kávézó. Utána meg egy séta. Úgyis szép az ősz , kivéve ha esik:D
2017. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!