Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jön be nektek Tálai András?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy a nőknek imponál a hatalom. Nos ma Magyarországon Tálai András a megtestesült hatalom. Ráadásul Fideszes lévén jókeresztyén ember. Férfias, védelmező, mackós testalkat, audi q7, pénz és sárm, kokain. Mi kell még nektek lányok? Mit vártok még az élettől?

2017. nov. 7. 19:49
 1/6 A kérdező kommentje:

Ráadásul igazi sportember is:

[link]

2017. nov. 7. 19:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Jájjj, megijedtem tőle :DDD

Nekem nagyon nem jön be. És a kokain sem!

2017. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

FIDESZ, Orbán Viktor, KDNP, keresztény, oltásellenes, HAARP, chemtrail, migráns, Soros György

????????? ezt humor kategóriába kellett volna

2017. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem tudom mi akart lenni, mert hogy ez vicces nem volt, az biztos.

Utálom a narancsokat, de még így sem tudtam ezen nevetni, fejleszd még a humorod. :)

2017. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez nem vicc, van olyan lány ismerősöm aki odavan érte.
2017. nov. 7. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Viheti! Nem fogunk összeveszni rajta :D
2017. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!