Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit csinálnátok, ha egy fiú megcsókolna?

Figyelt kérdés
Csajok, ti mit csinálnátok, ha egy beszélgetés vagy találkozás közben egy srác akit ismertek, megcsókolna titeket?

2017. nov. 22. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Lehúznám a bugyimat és mondanám, hogy "a következőt ide"


/átlagos lány/

2017. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy ki az.
2017. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az szerintem arcátlanság lenne, ha letámadna simán. Ezt mindkettőnknek éreznünk kell, hogy "ez az a varázslatos pillanat". Szóval ezt így inkább ne, főleg, nem is randin vagytok, és akkor te meg ezzel beletolakodsz, akár nem is meghitt, hanem még ráadásul nyilvános helyen az arcomba? Na ne már. Főleg, ha még nem is jönnél be, akkor mégnagyobb arcátlanság lenne így ezt ráerőszakolni valakire. Nem számítok rá, nem is randiként találkoztunk, nem szabad ilyet, iszonyatos módon tolakodásnak venném. Ezt olyankor kell, amikor meghitt, pl ketten együtt ültök egy padon, és direkt azért vagytok ott hogy egymással találkozzatok, és nincs ott más, aki zavarg
2017. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
*zavarhatná ezt a pillanatot. Nem pedig csak egy random beszélgetés közben amikor nem is számít rá, esetleg nem is tudja, hogy tetszel neki, csak úgy erőszakosan letámadod. Hirtelen, magas lendületből felindulásból -nem jut eszembe az egyik kifejezés -talán , hogy lecsap, mint olyan madár, aki levadássza az áldozatát? Nem tudom, melyik szót kerestem, na mindegy, szóval csak valami tök távoleső témáról beszélgettek, ő gyanútlanul szóbaáll veled, szóba elegyedik, és akkor te meg aljasul, sunyi módon letámadod, hát ez így nagyon nem jó tehát, én frankón nem akarnék tőled semmit, max ha előtte már tutkóra akartam, de ilyet nem csinálunk, rossz az, mintha tárgynak tekintenéd a másikat; egy birtoktárgynak, a tulajdonodnak, akivel/amivel bármit meg lehet tenni.
2017. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy ki és milyen célból. Ha alakulna köztünk a dolog, mint szerelem, akkor semmit, örülnék neki. Ha csak sima barát és letámadna, ellökném és kiakadnék. 15/L
2017. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felébrednék szerintem és lenyomnám az ébresztőt :D ilyen nincs csak "álmaimban"
2017. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha szereted és ő is szeret akkor szerintem simán visszacsókolhatsz
2017. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek #6-tal.:D

Viszont, a tényleg megtörténne, és azzal, akivel én akarom, ledöbbennék, és folytatnám a csókot, egész nap szemeznék vele, majd nap végén/szünetben, ha egyedül van, megkérdezném, hogy szeretne-e tőlem valamit.

Ha azt mondaná igen, totál bezizzennék a boldogságtól, mindenféle hülyeséget beszélnék, körbe-körbe futkosnék, le sem lehetne vakarni a mosolyt az arcomról.:D

2017. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!