Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Nemrég a szomszédba új család költözött és baromi helyes a srác. Egyszer találkoztunk eddig kb fél percre a bemutatkozás alkalmával azóta pedig 1x sms-eztünk mert hozzánk került egy csomagja de nem tudtam fent tartani a beszélgetést és úgy jött le mintha nem is nagyon lenne kedve beszélgetni de az is lehet hogy ezt csak én magyarázom bele..a lényeg hogy szeretnék beszélgetni vele hogy jobban megismerjük egymást de nem tudom hogyan csináljam 6-7 évvel idősebb nálam fogalmam sincs miről beszélne szivesen meg ilyesmik vagy csak annyit is elég lenne kideríteni hogy van e egyáltalán kedve beszélgetni de ezt így nyiltan nem akarom megkérdezni tőle.. Barátkozás címszóval szeretnék közeledni felé nem egyből kapcsolat meg ilyesmik szóval egyenlőre nem lenyűgözni akarom csak megtalálni a közös hangot.
2017. dec. 1. 05:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Pipáld le
2017. dec. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tini korban ez a 6-7 év, úgyhogy jobb az elején hagyni.
2017. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez a 6-7 év sok ***-

bocsi kimaradt egy szó.

2017. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!