Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Beszédhibás fiúval összejönnétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszédhibás fiúval összejönnétek?

Figyelt kérdés

Sokszor megakad a beszédem, és nem azért, mert izgulok, mert a barátaimmal sem tudok jobban beszélni. Az "R" betűt egyáltalán nem tudom kimondani, és sok nehezebb szót sem bírok kiejteni. Ez mennyire okozna problémát, ha amúgy tetszenék egy lánynak kívül-belül? Adnátok esélyt az első benyomás ellenére, ha egy szórakozóhelyen szólítana meg ilyen fiú?

19/f


2017. dec. 3. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Irtó cuki dolog. Engem nem zavar.
2017. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem egy olyan ok,hogy egy lány,ki igazán szeret,szakítson. Egyesek biztosan fognak e miatt piszkálni,de azok nem szeretnek igazán.
2017. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
én csak irás tudatlannal
2017. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én éppenséggel nem lány vagyok, de szerintem akad, akit zavarna, persze nem mindenkit. Egyébként pedig a helyedben keresnék egy logopédust.
2017. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Keres egy logopédust. Nekem az sz betuvel volt bajom mostmar egeszen jol megy :)
2017. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
csak ha dadog
2017. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A lányok általában szeretik ha valamiben más vagy :) Nekem nagyon nagy akcentusom van,de semmi gond vele. Lehet valakinek be is fog jönni :D
2017. dec. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi problémám nincs ezzel, elsőre persze egy kicsit zavaró és idegesítő de pár perc után hozzá szokom és akár aranyos is lehet.

Én pl. dadogom és halálosan irritál sokkal jobban mint a környezetem. :D

Pedig mostmar csak néha jön elő.


16L

Sz

2017. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!