Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan beszéljek ''folyamatosa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek ''folyamatosan'' egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki nagyon tetszik és szeretem is, de amikor telefonon beszlünk, akkor mindig 'megjelenik' a kínos csend, és ez egy pcict zavaró :D hogyan tudnám ezt megszűntetni, és folyamatosan beszélni vele? Válaszotokat előre is köszönöm :)
2017. dec. 20. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Konyveket olvasol, ki mozdulsz a lakasbol hogy legyen valami tortenes amirol tudsz meselni. Ha csak 1 dolgot csinalsz arrol nehez beszelni.
2017. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2017. dec. 20. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Szivesen. En is ilyen vagyok nem tortenik sok velem . a pialasrol meg primitiv dolog beszelni de csak a burzsoknak nekem nem.
2017. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából ez a lányon is múlik.

Hiába próbálkozol fenttartani a beszélgetést, ha ő nem. Vagy fordítva. De szerintem észre fogod venni, hogyha unalmas a lány, és konkrétan elvárja, hogy kikérdezd mindenről, hogy ő egyszavas válaszokkal válaszolhasson.

2017. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha vadul mondja, hogy ne hagyd abba, akkor ne hagyd abba. Vegyél magad elé egy újsàgot, és ha lefagysz, olvass fel cikket..
2023. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!