Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 2 hét ismerettség, randi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét ismerettség, randi a moziban, utána forró csoki?

Figyelt kérdés

2 hét ismerettség, randi a moziban?

2 hete ismerem a fiút, azóta teljesen kiismerük a másikat és nem kérdés, hogy érzünk egymás iránt valamit. A fiú egyébként az évfolyamtársam és minden nap találkozunk, beszélünk élőben és Messengeren is. Van mikor tök jól, mint egy haverral elbeszélgetünk, van mikor meg úgy mint egy szerelmes pár (bókol, szívek, szeretlek stb.), rengeteget bókol. Megöleljük egymást minden nap, karácsonyra is ajándékoztunk. Most elhívott moziba és utána megyünk forró csokizni. Nekem esetleg így lányként van valami dolgom?



2017. dec. 22. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgod van, de azt nem ronthatod el: Dobd be magad, és érd el, hogy tökéletesnek találjon. A fiúknak az tökéletesen elég, ha nem csak ő szerelmes, hanem a lány is. Nem kell túlgondolni a dolgot, csak élvezd a vele töltött időt!
2017. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
te vinned moziba?? A pawa fiu mire kolti a zsebpenzt? Hajzselere?
2017. dec. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
meginni a forrocsokidat
2017. dec. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
csak annyi, hogy szét teszed a lábad
2017. dec. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Élvezni, hogy szeretitek egymást, semmi több. Vele lenni, beszélgetni.
2017. dec. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"2 hete ismerem a fiút, azóta teljesen kiismertük a másikat"

Na ez nem igaz. Egy éve vagyok együtt a párommal és még mindig tud újat mutatni. És biztos vagyok benne hogy fog még többet is, amikor mondjuk összeköltözünk. 2 hét alatt senkit nem lehet kiismerni akkor se, ha a nap minden percét vele töltöd.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, nem, nincs semmi dolgod, csak elmenni vele moziba és forrócsokizni. Ha gondolod, ha olyanok az elveid, fizesd ki a saját részed, vagy ha fizeti a mozit vedd te a kaját, én pl biztos ezt csinálnám. Meg sodródj az eseményekkel, ha megfogja a kezed, vagy megcsókol, és te is szeretnéd, akkor reagálj pozitívan, vagy akár kezdeményezz. És legyél megközelíthető, flörtölj.

2017. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 eve es nem laktok egyut? Maradi!
2017. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2# A gyerek picit irigykedik rád, mert ő neki nincs baratnoje. Ezért szidja a masikat. (Ismerem a valszolot az idiota osztálytársam.)
2017. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 haver 25 eves vagyok . xDd nem irigykedem , mert nekem rosszabb esetben is 2 kor pia egy no. Xdd
2017. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!