Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Innen hogyan tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Innen hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy lány, júliusban ismertem meg interneten, közös a kedvenc zenekarunk, bejelöltem és elkezdtünk beszélgetni. Augusztusban találkoztunk, majd megszakadt a kapcsolat, mert úgy éreztem, nem érdeklem. A lényeg viszont az, hogy múlt héten ismét ráírtam, egész jókat beszélgettünk. Tegnap pedig írta, hogy egy fiút koptatott le, majd elküdte a screenshotot is, amiben volt egy olyan mondat, hogy neki más fiú tetszik. Ma találkoztunk, moziztunk, beszélgettünk, a végén adtam neki egy kisebb ajándékot, majd elköszönéskor megöleltük egymást. Egész idő alatt nevetgélt(még ha nem is mondtam olyat). Bejövök neki szerintetek? Hogyan tovább, mit tanácsoltok?
2018. febr. 4. 19:17
 1/3 anonim válasza:
Szerintem igen! Próbálkozz nyugodtan de ne vidd túlzásba! Nyugodtan beszélj vele tovább és találkozz is vele! Sok szerencsét :) 16/F
2018. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is :D nem véletlenül küldtem a képet

Még randizzatok egy párat mert akkor neked is egyértelműbb lesz hogy mit akar/akarsz es utána beszéljétek meg hogyan tovább. Sok sikert :)

2018. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is bejössz neki! Talán mégjobban kideríthetnéd úgy,ha többet lennél vele kettesben,mégtöbbet találkoznátok és beszélgetnétek. Próbáld meg apró jelekkel kimutatni,hogy tetszik neked,például érdeklődj iránta sokat. Aztán egy idő után szerintem beszélj vele erről és aztán majd minden adja magát. Sok sikert! :)
2018. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!