Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Facebookon találkozót kérni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon találkozót kérni nem gáz? 23/f

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a lányt munkahelyemen "ismertem meg". Emberekkel foglalkozok és elkísérte anyukáját így tudok róla pár infót. Nagyon érdeklődő volt velem kapcsolatban és azt is mondta hogy nagyon unatkozik (ebből arra merek következtetni hogy nincs barátja) nem tud mit csinálni, amúgy egyetemista Pesten. Na facen megtaláltam és mivel utálok ott ismerkedni ezért kérdezném hogy gáz lenne e az hogyha találkozót kérnék tőle facebookon keresztül. Értelmes válaszokat várok, előre is köszi. Privátba is beszélhetünk :) 23/F

2018. febr. 9. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha érdeklődik irántad biztos elmenne veled
2018. febr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért tini párkapcsolatok? 18-9 a lány?
2018. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20 eves. Csak ide is kiirtam.
2018. febr. 9. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Sokkal jobb, mintha neten próbálnák felszedni, és mivel nem találkozol vele élőben, ezért majdnem hogy ez az egyetlen megoldás...
2018. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen látod akkor igen. Gáz neten kikérni randira.

Ha viszont nem látod csak évente egyszer akkor nincs vele semmi baj.

2018. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!