Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel, hogy ne csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel, hogy ne csak a melleim bámulják randin?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, D-s kosárméretű melltartót hordok. Szeretek csinosan öltözködni, viszont zavar, hogyha randizok, mindig a melleim bámulják. Ti mit vesztek fel ilyen helyzetben? A túlságosan zárt ruhákat nem szeretem, ezért is vagyok tanácstalan.

2018. febr. 19. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem (hogy téged idézzelek) zárt ruhát veszel fel, valószínűleg bámulni fogják. Férfi agy.
2018. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mádár0218 ***** válasza:
#1 Való igaz hogy ha nyitott a ruha ránézünk egyszer kétszer, de alapvetően ha a lány érdekel minket akkor az arcát nézzük többet :)
2018. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Felveszel egy fekete garbot, ra egy hozza passzolo pulcsit, nem halsz bele abba a par orara. A fekete azert fontos, mert optikailag kicsinyit, ezaltal a melleid is kisebbnek fognak tunni.

Sminkeld ki az arcodat, valami eros szemhejfestek, feltuno ruzs, konturozas, highlighter. Ha nem akarsz mu lenni, akkor csak szimplan emeld ki az arcodon a reszeidet egy enyhebb sminkkel. A mindennapi hajadat valtoztasd meg arra az alkalomra, mondjuk ha egyenes es kiengedve hordod, akkor gondoritsd be vagy fonja be valaki (akar te magad is) szepen. Nezhetsz neten jo videokat egyszeru, de megis nagyszeru frizurakrol.

Persze nem mondom, hogy ezaltal 100%-ig elterelodik a melleidrol a figyelmuk. Mondjuk lehet olyanokkal kene randiznod, akik nem azt bamuljak, mert itt a fiukkal is van gond. Persze megertem, ferfi oszton, de eleg szomoru, hogy ennyire nincs onkontrolljuk.:)

2018. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat a nagy mell , de ha kilogna picit az oldalad akkor allna a kukac kemenyen..
2018. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!