Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 1. Talira vigyek a csajnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Talira vigyek a csajnak rózsát? Létezik hogy egy csaj nem örülne neki?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mostanság elég ritka lehet, nem mondom hogy nem lepődne meg :)
2018. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én csokit vinnék, de szerintem a rózsa sem rossz ötlet.
2018. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer vittem rózsát egy lánynak, megse köszönte, sőt még megis jegyezte, hogy mi a tökömért viszek neki virágot..... Egyetlen egy nő sem érdemli meg a virágot elsőre, de hidd el ha kapcsolatban vagy akkor se... Habár lehet csak nekem van ennyi rossz tapasztalatom nők és kapcsolatok terén :(
2018. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Háát, ha csak találkozót beszéltetek meg és a csaj nem ad feléd jeleket, akkor ne, mert kellemetlen lesz az egész. Ha úgy vetted észre, hogy a lány viszonozza az érzéseidet, akkor nyugodtan, tuti jól fog esni neki:)
2018. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a rózsa nem jó ötlet, nagy eséllyel találná túl nyálasnak.

Inkább valami kis csokit, vagy bonbont vennék neki, és azt is úgy, hogyha jól alakul a randi, akkor a vége fele odaadni neki.

2018. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
A vörös rózsa a _szerelem_ jelképe, a sárga rózsa a hűségé. Ha csak dugni akarsz, vagy még te sem tudod, hogy mit akarsz, akkor ne vegyél. Ha már régebb óta ismeritek egymást, és azt érzed, hogy komoly és kölcsönös _szerelem_ alakul köztetek, akkor szerintem vigyél.
2018. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. febr. 25. 12:36
 8/13 Vizesaram válasza:
szar otlet oreg. a rozsanak tuskei vannak, most a csaj azon izezzen egesz ido alstt hogy ne szurja meg?? Vigyel valami mast ha mar viragot viszel, de rozsat soha ne vigyel randira hacsak esetleg leszedegeted mindegyik tuskejet elotte. Amugy is hulyeseg teletomni a kezet. Cipelje egesz ido alatt a kezeben . Te szivesen cipelnel egy bokor viragot a kezedben a randi alatt?? Na, ugyanugy nem szivesen cipeli a csaj se. !! Kapish??
2018. febr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Első kommentelőre reagàlva: Neked voltak rossz tapasztalataid.

Én személy szerint örülök, ha rózsát vagy csokit kapok! :) 24\L

2018. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Rózsát inkább az 1 hét járás után vigyél neki így nem érzi úgy hogy megakarod venni egy szál rózsával,de nem muszály randira venni virágot inkább később lebd meg vele őt akkor úgy gondolja majd hogy az eszében jársz folyton és romantikusabb benyomást keltesz. Ne halmozdel ajándékokkal mert akkor valami ilyesmit fog mondani: Mitkébzelsz azthiszed csak úgy odadom magam nekem te szemét bunkó dög takarodj innen. De néha jól esik és fontosnak érzi magát csak mondom ne vidd túlzásba.
2018. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!