Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most szakitottam, de már más...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakitottam, de már más tetszik mit tegyek? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

16/lany vagyok es egyutt voltam egy fiuval egy ket honapig majd rajottem hogy nem epp hozzam valo,es nem szeretem mar elegge..

Ő persze nagyon oda van miattam.

Ezert is jon a bonyodalom hogy mar van egy masik fiu aki irant erdeklodunk egymas irant es o is es en is szivesen talalkoznank,de elmondtam neki ezt a sztorit hogy ez miatt eleg gazos lenne mert ram beszelnenek amit a fiu szemszogebol megertek de en mar hetek ota nem voltam boldog abba a kapcsolatba..

Tehat mit kellene tegyek vagy mennyi idot varjak mig ez a szituacio nem sulhet el rosszul?

(Egy hete sincs hogy szakitottunk)



2018. márc. 18. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy két hónapig jártatok, és hetekig nem voltál boldog?


Egy kapcsolatban hullámok vannak és sajnos van olyan, hogy nem vagy boldog hosszabb ideig (nem 1-2 hétig) hanem akár hónapokig, mert vagy a párod nem vesz észre valamit, vagy épp nem jön össze semmi közösen. Erre nem az a megoldás, hogy szakítasz, hanem, hogy megoldjátok.


Amúgy te döntésed. Összejöhetsz vele, de ha így fogsz hozzá állni akkor nem fog sokáig menni.

2018. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16 évesen sok mindent ki lehet próbálni és tapasztalatot szerezni. Ezt most tedd, ne akkor, amikor már felnőttként házasságban élsz. De mindent csak ésszel, mértékkel.
2018. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!