Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek Gáz ha a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Gáz ha a lány kérdezi meg a fiútól hogy lenne-e kedve talizni?

Figyelt kérdés
Az egyik volt ovistársammal "együtt voltunk" oviba, ez olyan gyerek szerelem volt. Nem rég újra elkezdtünk beszélni. Felhoztunk egy csomó emléket de ő nem emlékszik a mi kapcsolatunkra. Sokat beszélünk napi szinten és nekem eléggé bejön.:)) Gondolkodtam rajta hogy jó lenne vele ennyi év után újra találkozni de mi van ha nem akar? Vagy nem fura ha én kérem meg őt hogy talizzunk?

2018. ápr. 2. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem fura. Ha a srác akkora egy nyomorék, hogy emiatt kiakadna, akkor inkább örülj neki, hogy egy idiótával kevesebbel tartasz kapcsolatot. Nyugodtan mondd meg neki, ne értse félre, baráti találkozó, és ha mégsem akar, tartsd tiszteletben.

A kérdésedből nem az jön le nekem, hogy randizni akarsz, szóval szerintem semmi olyan nincs ebben, ami miatt hülyén kéne érezni magadat.

2018. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dehogy gáz. Még randira hívni se lenne az. Néha a fiúk a félénkebbek ilyen témában és örülnek, ha a lány kezdeményez.
2018. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!